Ingrijitoare la domiciliu in Irlanda

Affordable Live-in Homecare Ltd.

Alte locuri de munca publicate de aceasta companie

ALHomecare Irlanda angajează îngrijitori la domiciliu din România .

Trimite CV-ul acum pe email la [email protected]

Descrierea postului :

Alătură-te echipei noastre de profesioniști ALHomecare !

ALHomecare - agenție de recrutare a personalului specializat în îngrijirea persoanelor în vârstā / persoanelor cu dizabilitāți / postoperatoriu la domiciliu - este o alternativă viabilă și preferată de familiile cu vârstnici ,azilelor sau serviciilor private de vizite scurte la domiciliu.Fondată în anul 2013 de Tom Quinlan ,Alhomecare este acum una dintre agențiile lider din Irlanda care plasează îngrijitori și asistenți medicali pasionați de munca lor din toată Europa .Alhomecare oferă servicii profesionale de calitate și accesibile având în prezent câteva sute de îngrijitori la domiciliu plasați în familii pe tot cuprinsul țării.Dacă ai experiență, ești empatic , dedicat, răbdător și îți place să ai grijă de persoane în vârstă atunci am fi fericiți să ne contactezi.

Alătură-te echipei ALHomecare ! Aplică acum !

Beneficii :

. Locuința si hrana zilnică sunt asigurate de familia angajatoare

. Nu ai nici o factură de plătit

. Nu ai nici o cheltuială de făcut în afară de cheltuielile personale

. Ai cameră privată și internet gratuit

. € 1949 brut ( aprox. € 1752 net ) - € 2968 brut ( aprox. € 2481 net ) pe lună pentru 35 - 48 ore / săptămână în funcție de orele lucrate si de experiența în domeniu

. Contract individual de muncă în interesul și beneficiul tău semnat cu angajatorul înainte de a începe munca

. 4 săptămâni de concediu plătit pe an

. 1 sau 2 zile libere pe săptămână

. Pregătire profesională virtuală , oferită gratuit de ALHomecare

. Costul biletului către Irlanda îți este rambursat după prima luna de cooperare

Responsabilități :

. Locuiești în aceeași casă cu persoana pe care o îngrijești

. Lucrezi 5-6 zile , 7-8 ore pe zi

. Faci curățenie în casă , pregătești mesele zilnic pentru tine și clientul tău ,faci cumpărături , îți conduci clientul la întâlniri sau activități cu mașina ( carnetul de conducere poate fi necesar) , îi ții companie persoanei pe care o îngrijești și te ocupi de igiena personală a acesteia ( dacă este necesar )

Cerințe :

. Limba Engleză la nivel conversațional

. Candidații vor avea nevoie de cazier judiciar

. Carnetul de conducere reprezintă un avantaj

. Să fii eligibil să lucrezi în Irlanda

. Să ai experiență in domeniul îngrijirii persoanelor in vârstă ( poți fi îngrijitor de profesie sau să fi avut grijā de o persoanā în vârstā din familie )

. Trebuie să fii prietenos, empatic si înțelegător

. Să fii dispus să locuiești în casa în care vei lucra

. Să fii dispus să lucrezi în Irlanda pentru cel puțin 6 luni

. Pregătirea profesională nu este necesară. ALHomecare îți oferă pregătire profesională virtuală gratuit de îndată ce vei începe munca

Date de contact:

Affordable Live- in Homecare

Email : [email protected]

Web :www.alhomecare.ie

În fiecare zi de Luni la ora 6 pm ora Irlandei si 8 pm ora Romaniei Tom Quinlan , managerul Affordable Live-in Homecare Ltd. , are întâlnire pe Zoom cu cei interesați de rolul de îngrijitor la domiciliu în Irlanda.

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 848 5865 3285

Passcode: 227347

Descriere companie

Affordable Live-in Homecare Ltd. - agenție de recrutare a personalului specializat în îngrijirea persoanelor în vârstā / persoanelor cu dizabilitāți / postoperatoriu la domiciliu - este o alternativă viabilă și preferată de familiile cu vârstnici ,azilelor sau serviciilor private de vizite scurte la domiciliu.Fondată în anul 2013 de Tom Quinlan , ALHomecare este acum una dintre agențiile lider din Irlanda care plasează îngrijitori și asistenți medicali pasionați de munca lor din toată Europa .ALHomecare oferă servicii profesionale de calitate și accesibile având în prezent câteva sute de îngrijitori la domiciliu plasați în familii pe tot cuprinsul țării.

[email protected]

Telefon :

Dublin: +3531 513 5564   Cork: +35321 601 7261

www.alhomecare.ie

Detalii oferta de angajare

03 Jul 2024

Locatia jobului

Ireland

Tip job

Full time

Categorie job

Servicii medicale

Salariu lunar

1000- 2500€