Mecanic Auto Brasov

Tiriac Auto

Responsabilitati:

Executarea lucrarilor de mecanica conform comenzilor de atelier;
Respectarea tehnologiei reparatiilor si conditiile de calitate impuse de catre normativele constructorului;
Completarea comenzii de reparatie conform operatiilor efectuate la autovehiculul aflat in reparatie si semnarea documentelor la finalizarea lor;
Completarea cererilor de aprovizionare cu piesele de schimb si consumabile conform necesarului rezultat din comanda de reparative;
Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor.

Cerinte:

Studii medii;
Calificare Mecanic Auto;
Permis Auto – categoria B;
Minimum 2 ani experienta anterioara pe un post similar.

Ţiriac Auto face parte din Grupul Ţiriac Holdings, recunoscut pentru afacerile derulate în domenii precum imobiliare, servicii financiare, servicii de transport aerian de tip VIP Charter, import, distribuţie şi service auto, servicii de producţie şi întreţinere ascensoare, servicii de pază şi protecţie etc.
Ţiriac Auto deţine cel mai vast portofoliu de mărci auto de pe piaţa autohtonă, reprezentând şase dintre cele mai renumite mărci auto existente pe piaţă: Mercedes-Benz, Jaguar, Land Rover, Mitsubishi, Ford şi Hyundai

Detalii oferta de angajare

22 Nov 2018

Locatia jobului

Brașov, România

Categorie job

Instalare-Întreţinere-Reparaţii