Gestionar

MIDOCAR Otopeni

Gestionar

CERINTE:

Studii medii in domeniul tehnic/comercial;
Experienta in domeniu 2 ani;
Abilitati de lucru in echipa;
Cunostinte operare PC;
Abilitati de argumentare a concluziilor emise;
Abilitati de lucru sistematic.

RESPONSABILITATI:

Efectuarea receptiei cantitative, valorice si calitative a marfurilor si intocmirea documentelor legate de receptie;
Livrarea operativa a marfurilor in atelier;
Inregistrarea in evidentele gestiunii pe baza de documente legale a intrarilor si iesirilor de marfuri;
Organizarea depozitului prin pastrarea ordinii in asezarea marfurilor conform caracteristicilor tehnice de depozitare pentru fiecare tip de marfa;
Urmareste permanent, in functie de cererea pietei, completarea fondului de marfa si informeaza seful serviciului asupra necesarului de marfa pentru refacerea stocului optim;
Raspunde de evidenta termenelor de garantie a produselor din stoc;
Participa la efectuarea inventarelor.

Infiintat in 1992, MIDOCAR este primul importator Volkswagen de pe piata din Romania. In prezent MIDOCAR este dealer & service autorizat al marcilor Volkswagen si Audi in Romania, oferind o gama de servicii complete (pre-vanzare si post-vanzare) pentru marcile comercializate. Totodata, MIDOCAR comercializeaza autovehicule de ocazie, sub marca Weltauto.

Detalii oferta de angajare

30 Nov 2018

Locatia jobului

București, România

Categorie job

Logistica