Manager Operațional

Ana HR

Căutăm Manager Operațional pentru clientul nostru, o companie care oferă servicii profesionale de curățenie și de distribuție a sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.

Cerințele postului:

- 2+ ani experienta pe o pozitie de management;

- aptitudini de comunicare și negociere;

- dinamism, atitudine pozitivă și orientată spre dezvoltare personală și profesională;

- disponibilitate de deplasare pentru vizite în județele arondate;

- permis de conducere cat B.

Responsabilități:

- asigură securizarea colaborărilor existente și caută activ oportunități noi de parteneriate;

- verifică eficiența din punct de vedere financiar a parteneriatelor existente;

- implementează strategii de creștere a performanței;

- gestionează structura operațională existentă în cadrul serviciilor de curățenie;

- asigură un flux informațional eficient cu personalul companiei, dar și cu persoanele terțe;

- organizează și implementează strategii aferente departamentelor companiei;

- asigură respectarea de către subalterni a procedurilor implementate;

- gestionează și monitorizează performanța echipelor de management și middle management.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Posibilitate de avansare în cadrul companiei;

- Asigurarea resurselor necesare realizării obiectivelor de activitate.

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

  •     Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
  •     Adaptare la specificul fiecărui business
  •     Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.

Detalii oferta de angajare

19 Nov 2022

Locatia jobului

Romania, Bihor, Oradea

Categorie job

Management, Vanzari