Reprezentant Tehnic

Secpral Pro Instalatii

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate tehnice in domeniul instalatiilor sanitare si termice;
- Experienta cel putin 2 ani intr-un domeniu similar;
- Capacitate de planificare, analiza si control;
- Ablitati de comunicare,persuasiune, empatie, initiativa, perseverenta, dinamism;
- Promptitudine in luarea deciziilor, responsabil, eficient;
- Dorinta de autoperfectionare si dezvoltare personala continua;
- Cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

- Cladeste relatii cu zambetul pe buze;
- Ofera informatii tehnice si comerciale;
- Analizeaza si intocmeste oferte tehnico-comerciale;
- Asigura suport tehnic pentru clienti, colegi, colaboratori;
- Pregăteşte şi transmite documentaţii tehnice, cărţi tehnice ,avize clientilor, certificate;
- Asigura largirea portofoliului de clienti si dezvolta relatia cu clientii existenti.

Importator si distribuitor de materiale pentru instalatii si echipamente termice.
Succesul pe plan profesional presupune pregatire , disciplina si multa munca. Daca nu esti speriat de aceste lucruri , indeplinesti cerintele de mai jos si crezi ca faci la un nivel avansat ceea ce apare in descrierea postului, te rugam sa aplici CV-ul tau pentru acest post. Te asteptam in echipa noastra! Nu toti reusesc, dar daca o echipa de 120 de oameni au reusit, ai si tu sanse reale!

Detalii oferta de angajare

18 Mar 2020

Locatia jobului

Cluj-Napoca, România

Categorie job

Constructii, Inginerie