Angajare kinetoterapeut/maseur

Cellulem Block Bellezza

Aceasta companie este o retea de centre de infrumusetare specializate in tratamente anticelulita, de slabit.

Cerințe:
-Maseur cu/fara experienta
-Salariu fix + tichete de masa + bonus in functie de realizari
- Abilitati de promovare si recomandarea serviciilor
- Seriozitate
- Capacitatea de a invata lucruri noi.
- Fiind un centru de infrumusetare, se doreste personal feminin.

Condiții:
- Se lucreaza in ture dimineata / dupa-amiaza
- Contract de munca - full time
- Se ofera training pentru aparatura existenta
- Posibilitatea de perfectionare si avansare

Responsabilități:
- Efectuarea procedurilor de infrumusetare, clasice si cu aparatura performanta
- Supravegherea tratamentului
- Recomandarea de servicii in cadrul centrului

Descriere companie

Centru de remodelare corporala si faciala

Detalii oferta de angajare

15 Jan 2020

Categorie job

Servicii profesionale