Junior Online Marketing Specialist

Artificial Development S.R.L.

Candidatul ideal:

  • Studii medii/superioare;
  • Capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
  • Persoana foarte atenta la detalii ;
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Placere si abilitate de a invata lucruri noi;
  • Cunostinte de limba engleza scris si vorbit (minim nivel mediu) ;
  • Cunostinte operare calculator (Pachet Office, Internet, email);
  • Cunostinte HTML/CSS (basic) reprezinta un avantaj
  • cunoasterea unora dintre urmatoarele limbi straine: suedeza, norvegiana, daneza sau finlandeza iti garanteaza un loc direct catre interviu (nu este cerinta obligatorie)

Ce vei gasi la noi:

  • Contract de munca;
  • Salariu atractiv;
  • Bonusuri in functie de performante
  • Mediu antreprenorial dinamic, dezvoltare personala si profesionala ;
  • Colegi tineri care asigura permanent buna dispozitie
  • Program de lucru: Luni - Vineri, 9:00 - 17:30

Descrierea jobului:

  • Cautam persoane open-minded care vor folosi dedicatia si entuziasmul pentru a-si indeplini sarcinile promovand si maximinizand vanzarile, asigurand intotdeaua satisfacerea si depasirea nevoilor clientilor. Avand in vedere domeniul specific al afacerii noastre, candidatii trebuie sa fie dispusi sa invete si sa dezvolte abilitati personale, avand ca scop furnizarea unui serviciu prietenos si informat pentru clienti. Dorim sa recrutam oameni talentati si muncitori care se aliniaza usor la valorile si modul de lucru al companiei, fiind dispusi sa isi demonstreze angajamentul si abordarea practica. Compania va oferi instruire completa si va imbarca angajatii intr-o experienta detaliata de invatare, cu o imagine de ansamblu asupra postului ocupat si a cerintelor zilnice a locului de munca.

Detalii oferta de angajare

21 Jun 2019

Locatia jobului

București, România

Categorie job

Marketing, Nivel Începători, Other, Vanzari