Asistent Manager

Veaguard Glass

Asistent manager- Tamplarie PVC si Aluminiu

Cerinte:
- seriozitate, punctualitate si responsabilitate
- abilitati si experienta organizatorica
-capacitate de planificare si prioritizare
-atentie distributiva
-cunoasterea unei suite Software de genul Microsoft Office
- prezenta dinamica, initiativa
- putere de convingere
-capacitate de luare a deciziilor
-cunoasterea pietei din industria de tamplarie PVC si Aluminiu constituie un avantaj
-cunoasterea aplicatiei de ofertare WinArhi constituie un avantaj

Responsabilitati :
-Asigura legatura dintre persoana cu functie de conducere si persoanele din cadrul firmei sau din afara acesteia
-Se ocupa de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte si cereri sosite pe numele persoanei cu functie de conducere
-Stabileste agenda de intalniri zilnice ale managerului pe baza programului acestuia si timpului disponibil
-Intampina si conduce persoanele pe care managerul urmeaza sa le intalneasca
-Pastreaza confidentialitatea tutror datelor la care are acces
- Prospecteaza in permanenta piata de profil din zona alocata, atat din perspectiva potentialilor clienti cat si din perspectiva concurentei
- prezentarea rapoartelor de activitate
- realizarea targetului de vanzari/ incasari
- urmarirea comenzilor / contractelor in derulare
- cunoasterea foarte buna a produselor comercializate asigurand clientilor informatii detaliate, consultanta si solutii;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie in continua dezvoltare;
- Training-uri periodice in vederea dezvoltarii profesionale;
- Pachet salarial motivant: 2000 lei net (telefon, comision in functie de targetul realizat);
Tel:0752113839

VEAPLAST este o companie care își propune să ofere clienților săi ferestre și uși la cele mai înalte standarde de calitate. Pentru a reuși este nevoie de produse certificate, personal calificat și o experiență vastă în acest domeniu.

Detalii oferta de angajare

14 Jan 2019

Locatia jobului

Timișoara, România

Categorie job

Admin- Birotică

Salariu lunar

500-1000€