CONTABIL / ECONOMIST

Financial Services Top

Candidatul ideal:
- Experiența în domeniul financiar-contabil minim 2 ani
- Cunostinte PC
- Abilitați de comunicare și organizare
- Capacitatea de a respecta termenele limită
- Reprezinta avantaj cunoasterea programului Saga

Descrierea jobului:
- Evidenta contabila: înregistrarea operațiunilor contabile în programul de contabilitate Saga
- Arhivare documente

Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail : [email protected]

Contabilitate generală sau financiară (comptabilité générale, comptabilité financière, financial accounting) are rolul de a înregistra tranzacţiile întreprinderii cu mediul extern, pentru determinarea periodică a situaţiei patrimoniale şi financiare şi a rezultatului obţinut.

Detalii oferta de angajare

11 Jan 2019

Locatia jobului

Bulevardul Regina Maria 32, București, România

Categorie job

Contabilitate - Finanţe