Programator Junior

AVITECH

CERINȚE:

Facultate profil informatic sau tehnic;
Cunoștințe de programare în C# utilizând MS Visual Studio;
Cunoștințe de bază de HTML, CSS și Javascript;
Cunoștințe minime de SQL;
Dorință de a înțelege și a asimila rapid tehnologii noi.

RESPONSABILITĂȚI:

Analiza și dezvoltarea aplicațiilor web;
Identificarea soluțiilor de integrare pentru cerințele noi și modificarea aplicațiilor existente;
Testarea aplicațiilor, identificarea erorilor tehnice și de funcționare, implementarea noilor soluții.

BENEFICII:

Învățarea unor noi tehnologii: AngularJS, JavaScript, jQuery, Swift, ObjectiveC, Java, C#, MVC5, MS SQL, MySql, Oracle, Wikitude, Vuforia, Unity, 3Dmax, Maya;
Pachet salarial atractiv;
Dezvoltare profesională într-un mediu tânăr, profesionist;
Participare la traininguri de specialitate atât în țară cât și în străinătate;
Bonusuri la finalizarea proiectelor;
Abonament medical business MedLife;
Bonuri de masa.

AVITECH este unul dintre cei mai importanţi integratori din România de soluţii şi sisteme pentru domeniile securitate, siguranţă, instalaţii electrice, automatizări, audio-video, videoconferinţă, IT & C, soluţii ce au la bază echipamente şi servicii de cea mai bună calitate.

Detalii oferta de angajare

05 Dec 2018

Locatia jobului

București, România

Categorie job

Tehnologia informaţiei