Clinică veterinară angajează medic veterinar (F)

Clinica Veterinara Lempes

Clinică veterinară angajează medic veterinar (F) în Sânpetru-Brașov

Oferim:  - Loc de muncă stabil, într-o echipă cu experiență.

               - Posibilitatea realizării unei cariere de succes.

               - Specializări în străinătate

Responsabilitati:

               - Participă la activitatea în cadrul recepției.

               - Participă la consultații, tratamente, operații și îngrijirea animalelor internate.

Cerințe: - Absolventă de facultate medicină veterinară promoţia 2010-2017

              - Persoană responsabilă

              - Fire comunicativă, activă și energică

              - Posesor de autoturism

Pentru detalii vă stăm la dispoziție la tel. 0724200224

Descriere companie

Clinică Medical Veterinară

Detalii oferta de angajare

18 Nov 2018

Locatia jobului

Brașov, Sânpetru, România

Categorie job

Medicină veterinară

Salariu lunar

500-1000€