Lacatus mecanic

Farmec Cluj-Napoca

Responsabilităţi:
Executarea lucrărilor de reparaţii curente şi capitale pentru înlăturarea uzurilor apărute în timpul funcţionării utilajelor;
Punerea în funcţiune a utilajelor – prin remedierea uzurilor şi defecţiunilor apărute;
Diagnosticarea stării tehnice a utilajului înainte de reparaţii.

Cerinţe:
Experiență de minim 1 an ca lăcătuș mecanic;
Studii medii/postliceale de specialitate (lăcătuș);
Foarte bune abilități de lucru cu scule, unelte.

Competenţe esenţiale:
Comunicare şi muncă în echipă;
Planificare – organizare, auto-disciplină;
Rezolvarea de probleme;
Eficiență personală;
Seriozitate, atitudine proactivă;

Oferta noastră:
Salariul constituit din partea fixă, tichete de masă, decontare abonament de transport în comun, premii și bonusuri ocazionale (primă de vacanță, de sărbători, etc.), zi liberă plătită cu ocazia aniversării zilei de naștere;
Oportunitatea de a lucra într-o companie cu tradiție, aflată într-o puternică expansiune. Mediu de lucru profesionist și prietenos.

Începută cu peste 120 de ani în urmă, activitatea FARMEC are astăzi o largă recunoaştere, atât în România, cât şi în lume, produsele companiei fiind exportate în ţări din Europa, Asia şi America de Nord.

Istoria modernă a companiei începe în 1967, când FARMEC devine primul producător de creme şi emulsii Gerovital H3 prof. Dr. Ana Aslan din România. Produsele se adresau femeilor ajunse în pragul vârstei de 40 de ani, când tenul arată primele semne de îmbătrânire. Astăzi, FARMEC produce peste 400 de produse cosmetice, care acoperă o gamă largă de utilizare

Detalii oferta de angajare

26 Oct 2018

Locatia jobului

Cluj-Napoca, România

Categorie job

Bănci