Angajam Electricieni cu sau fara experienta

Power Signal

Contact: 0740349249

Doresti un job incitant si placut prin care sa te specializezi in domeniu si, totodata, sa-ti pui in evidenta aptitudinile?
Echipa Power Signal angajeaza electricieni cu sau fara experienta!

Candidatul ideal:
- seriozitate si respect;
- adaptabilitate si capacitate de lucru in echipa;
- implicare si determinare;
- carnetul de conducere categoria B reprezinta o cerinta
OBLIGATORIE

Avantaje:
-salariu atractiv
-masina
-sansa de a colabora pe termen nelimitat!
-mediu de munca dinamic alaturi de un colectiv tanar.

Descrierea jobului

Executarea, întreţinerea şi reparatia instalaţiilor electrice în conformitate cu prevederile documentaţiei tehnice.

Descrierea companiei
Power Signal are ca obiect de activitate proiectarea și executarea instalatiilor electrice , în cadrul ei existand și un serviciu de interventie operativă la instalatiile electrice.

Detalii oferta de angajare

12 Sep 2018

Locatia jobului

Strada Corneliu Coposu, Cluj-Napoca, România

Categorie job

Instalare-Întreţinere-Reparaţii