Muncitor in constructii calificat/necalificat

SC Petrovo Cherry SRL

Candidatul ideal

Cerinte minime:
-punctualitate
-adaptabilitate la cerintele din domeniul constructilor
-abilitatea de a lucra in echipa
-capacitate de invatare continua
-cunostintele pentru utilizarea diverselor utilizaje de constructii reprezinta un avataj
-cunostintele in domeniul constructiilor metalice reprezinta un avantaj(montare structura metalica, montare panouri sandwich, sudare membrana termoizolanta ,montare flashing-uri etc)
-certificariile precum cele de sudor,lacatus-mecanic etc reprezinta un avantaj
-permis categoria B reprezinta un avantaj

Cu ce te vei ocupa:
-montaj structura metalica
-montaj panouri sandwich, tabla zincata, tabla cutata
-montaj flashinguri
-montaj sisteme pluviale
-montaj membrane termoizolante
-montaj luminatoare
-montaj rame usi, geamuri
-montaj sisteme de structura usoara sau grea
-montaj sisteme de ventilatie
-montaj sisteme din inox
etc.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la 0733044887 sau la 0728213602

Descrierea jobului

-Ne marim echipa .Cautam muncitori in constructii calificati sau necalificati cu experienta sau fara.Experienta si calificariile din acest domeniu precum cele de Sudor,Lacatus-Mecanic etc pot reprezenta un avantaj.
In acealsi timp firma Petrovo-Cherry sustine tineretul si il incurajeaza sa se dezvolte in cadrul unei companii ca a noastra.
-Lucrul in echipa in domeniul constructiilor este unul vital ,asadar cautam omeni cu calitati dar in acealsi timp adaptabili muncii in echipa.
-In functie de experienta,certificari etc. benefiicile materiale pot fi peste nivelul pietei ,oferind un pachet salarial complet motivant si bonusurii pentru performanta si evolutie.
-Compania noastra ofera posibilitatea cresterii ca nivel profesional si incurajeaza dezvoltarea angajatilor sai oferind si cursuri pentru obtinerea certificarilor de : sudor,lacatus-mecanic, manipulator manitou etc.

Petrovo-Cherry Constructii este o firmă de construcții din Timișoara axată în special pe construcții metalice atât cu scopuri industriale și comerciale cât și rezidențiale. Credem în beneficiile construcțiilor pe structură metalică și de aceea punem străduință în tot ceea ce facem. Fiecare construcție pe structură metalică oferă o nouă viziune despre extindere, dezvoltare și modernizare. Prin realizările noastre dorim să demonstrăm rapiditatea, durabilitatea și siguranța acestora.Compania este specializata pe montarea structurilor metalice usoare sau grele,a panourilor sandwich, membrane termoizolante, flashing-uri, tabla, case metalice complete(inclusic instalatii termice,sanitare,electrice etc), hale metalice complete(inclusic sisteme de ventilatie,securitate,electrice, sisteme electronice si de securitate etc.)

Datorită colaborărilor reușim să oferim servicii complete pentru clienții noștri.Compania este infinata in anul 2011 vand ca scop dezvoltarea constructiilor pe structura metalica atat la nivel industrial cat si rezidential , utilizand cele mai noi tehnologii din domeniu cu scopul de a eficientiza durata de constructie si calitatea executiei.Companie isi doreste extinderea la nivel international in vederea dezvoltarii constuctiilor pe structura metalica.

Detalii oferta de angajare

11 Sep 2018

Locatia jobului

Timișoara, România

Categorie job

Constructii