Angajam agent imobiliar

SC Imobiliar Expert Grup SRL

Candidatul ideal

Cautam o persoana ONESTA, INTELIGENTA si MUNCITOARE.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intermediere intre vanzator si cumparator sau intre proprietar si chirias;
- crearea unei baze de date de vanzatori si cumparatori, vizionari imobile;
- promovarea ofertelor catre potentialii clienti;
- incheierea tranzactiilor.

Beneficii:
- comision la tranzactii;
- telefon serviciu;
- birou + PC in zona ultracentrala (Bd. Dacia);
- avantajul de a lucra intr-o agentie cu o experienta de 20 de ani pe piata imobiliara din Bucuresti;
- posibilitatea de a avea un castig nelimitat.
- pentru performante ridicate, se ofera masina de serviciu.

Sediul agentiei este situat ultracentral, pe Bd. Dacia 99 ( reper Piata Spaniei).

Detalii oferta de angajare

10 Oct 2018

Locatia jobului

Bulevardul Dacia 99, București, România

Categorie job

Imobiliare