Asistent Manager Cluj Napoca

AVITECH

CERINTE

absolvent studii superioare- limba engleza nivel mediu- persoana placuta, serioasa, organizata- experienta intr-un post similar - spirit de echipa, comunicativitate- cunostinte foarte bune de operare calculator (Word, Excel, WEB, Outlook)- tinuta si prezenta agreabila-orientare catre client
Absolvent studii superioare;
Limba engleza nivel mediu;
Cunostinte foarte bune de operare calculator (Word, Excel, WEB, Outlook);
Experienta intr-un post similar;
Persoana placuta, serioasa, organizata;
Spirit de echipa, comunicativitate;
Orientare catre client.

RESPONSABILITATI

Asigurarea unui bun management al documentelor;
Organizarea si gestionarea tuturor aranjamentele privind deplasarile si cazarile personalului companiei;
Asigurarea unui flux de informatii corect si eficient, atat intern cat si extern;
Cunoasterea activitatii firmei si oferirea de suport colegilor;
Realizarea tuturor activitatilor administrative:preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea acestora, asigurare comanda papetarie, arhivare contracte;
Alte activitati specifice.

BENEFICII

Salariu atractiv;
Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv;
Abonament medical business MedLife;
Bonuri de masa.

AVITECH este unul dintre cei mai importanţi integratori din România de soluţii şi sisteme pentru domeniile securitate, siguranţă, instalaţii electrice, automatizări, audio-video, videoconferinţă, IT & C, soluţii ce au la bază echipamente şi servicii de cea mai bună calitate.

Detalii oferta de angajare

27 Aug 2018

Locatia jobului

Cluj-Napoca, România

Categorie job

Admin- Birotică