Manager magazin (Supermarket)

Bio Green Market

Cautam Manageri magazin pentru un nou lant de supermarketuri pe piata din Bucuresti.

Daca doresti sa faci parte dintr-o companie dinamica, cu o echipa tanara si ambitioasa, atunci asteptam aplicatia ta.

Cerinte:

  • studii superioare
  • bune abilitati de vanzari si comunicare
  • bune abilitati de management
  • experienta in comert si gestiune de minimum 2 ani
  • cunostinte de operare pe calculator si casa de marcat
  • experienta in coordonare activitate magazin sau raion constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Managementul optim al magazinului in conformitate cu strategia comerciala si politicile companiei
Loializarea clientilor si gasirea de solutii pentru cresterea traficului in magazin
Construirea unor relatii optime de colaborare cu furnizorii de marfa, dar si cu membrii echipei
Gestiune magazin: comenzi, receptia marfii, introducerea datelor in sistem, evidenta stocurilor si a incasarilor
Vanzari: deservirea clientilor, atingerea targetului de vanzari lunar, fidelizarea clientilor
Merchandising: organizarea asezarii corespunzatoare a produselor la raft
Marketing: implementarea promotiilor, promovarea produselor si a conceptului de magazin, organizarea de sesiuni degustare produse
Echipa: supervizarea activitatii echipei de lucratori comerciali si colaborarea optima cu ceilalti colegi din magazin
Managementul magazinului pentru desfasurarea activitatilor in conditii optime
Supervizarea intregii activitati a magazinului pentru a se asigura deservirea clientilor in conditii optime, mentinerea standardului ridicat de igiena, calitate si servicii oferite
Promovarea imaginii de brand

Beneficii:

Posibilitati de dezvoltare intr-o companie cu atitudine pozitiva, cu respect fata de angajati si fata de clienti
Satisfactia construirii unui nou concept de magazin pe piata din Bucuresti
Motivare salariala prin corelarea cu rezultatele activitatii

Bio Green Market este un nou lant de supermarketuri pe piata din Bucuresti cu un concept inedit.

Detalii oferta de angajare

08 Aug 2018

Locatia jobului

Șoseaua Vitan-Bârzești 7D, București, România

Categorie job

Retail