Agent de livrare - Timisoara

Farmec Cluj-Napoca

Descrierea postului - Responsabilităţi:
Livrarea către clienţi a comenzilor preluate de agenţii de vânzări ai companiei, la timp şi în condiţii de deplină siguranţă;
Rezolvarea operativă a problemele apărute la clienţi pe partea de livrări;
Încasarea contravaloarea facturilor cu plata pe loc: emiterea chitanţe, întocmirea borderou de încasări;
Predarea banilor încasaţi, conform chitanţelor, cel târziu a doua zi după încasare;
Asigurarea bunei întreţineri a mijlocului de transport.

Cerinţe:
Studii medii/postliceale;
Permis de conducere categoria B.

Ce abilități/competențe am dori să dețineți:
Comunicare şi muncă în echipă;
Planificare – organizare, auto-disciplină;
Managementul timpului;
Rezolvarea de probleme;
Seriozitate, atitudine proactivă şi rezistenţă la stres.

Ce vă putem oferi noi:
Oportunitatea de a vă dezvolta într-o companie cu tradiție și într-un mediu dinamic și provocator;
Salariul constituit din partea fixă și partea variabilă (conform gradului de îndeplinire al obiectivelor setate/proiect);
Prime ocazionale, primă de vacanță, tichete de masă, abonament de transport, discounturi pentru achiziția de produse și servicii Farmec, zi liberă plătită cu ocazia aniversării zilei de naștere.

Începută cu peste 120 de ani în urmă, activitatea FARMEC are astăzi o largă recunoaştere, atât în România, cât şi în lume, produsele companiei fiind exportate în ţări din Europa, Asia şi America de Nord.

Istoria modernă a companiei începe în 1967, când FARMEC devine primul producător de creme şi emulsii Gerovital H3 prof. Dr. Ana Aslan din România. Produsele se adresau femeilor ajunse în pragul vârstei de 40 de ani, când tenul arată primele semne de îmbătrânire. Astăzi, FARMEC produce peste 400 de produse cosmetice, care acoperă o gamă largă de utilizare

Detalii oferta de angajare

06 Aug 2018

Locatia jobului

Timișoara, România

Categorie job

Logistica